В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти гендерно зумовленого насильства"
В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства» 30 листопада були проведені заняття з елементами гри «Мирними долоньками об’єднаємо світ» та «Котики проти насильства» спільно з інспектором ЮП Зіньківського ВП 4 Удовиченко Я.О. (Яна Удовиченко), практичним психологом Інна Герасименко та соціальним педагогом Анна Галич.
Учні 1, 2 та 4-го класу були активними учасниками заходів, з цікавістю обговорювали ситуації та наводили приклади.
#зупинимонасильстворазом.
Інформуємо внутрішньо переміщених осіб про механізми вирішення актуальних правових питань
Надання соціального захисту внутрішньо переміщеним особам та забезпечення їх доступу до безоплатної правової допомоги в умовах воєнного стану, є пріоритетним завданням як для органів місцевого самоврядування, так і для працівників системи безоплатної правової допомоги.
Досить багато діток, які перемістилися разом з батьками з областей України де ведуться бойові дії, зараз навчаються в Зіньківському ліцеї ім. М. К. Зерова. В свою чергу батьки цих діток мають потребу у правовій інформації та роз’ясненнях в сфері трудових, соціальних, житлових та інших правовідносин.
Тож 22 квітня за ініціативи соціального педагога Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова Анни Галич та практичного психолога Інни Герасименко, фахівець#Зіньківського_бюро_правової_допомогиСергій Корнійко (SergiyKorniyko), провів для внутрішньо переміщених осіб, діти яких навчаються в ліцеї, інформаційну годину в он-лайн форматі на тему «Соціальний захист та правова допомога для внутрішньо переміщених осіб».
В ході заходу юрист бюро розповів про механізми вирішення ключових для вимушених переселенців питань, а саме:
- порядок отримання грошових виплат і соціальної допомоги від держави;
- порядок компенсації комунальних послуг власникам житла, які прихистили в себе внутрішнь опереміщених осіб;
- порядок працевлаштування або оформлення як безробітного в центрі зайнятості;
- порядок перетину державного кордону в умовах воєнного стану та ін.
Крім того фахівець бюро поінформував учасників заходу про порядок надання внутрішньо переміщеним особам безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.
Інтерактивне заняття "Брудний дотик не для мене"
З учнями 9 В класу нашого освітнього закладу практичним психологом Інна Герасименко та соціальним педагогом Анна Галич було проведено інтерактивне заняття на тему: «Брудний дотик не для мене» з метою ознайомлення дітей із особливостями безпечної поведінки в інтимному спілкуванні.
Захід проведено в рамках реалізації проєктів Український фонд "Благополуччя дітей".
В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства» з 25 листопада до 9 грудня 2021 року
З метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства та жорстокого поводження з дітьми, психологічною службою закладу було проведено заняття з елементами гри "Мої правила безпеки" з наймолодшими ліцеїстами. В ході заняття було використано поліграфічну продукцію ОМЦ м.Полтави "Котики проти насильства".
#savechild #savechild_ukraine #безпека_дитини #безпечна_школа #котикипротинасильства
Акція "Паркан думок"
8 грудня наші ліцеїсти мали можливість «подякувати» собі, рідним, друзям, вчителям, цьому дню та планеті в рамках акції «Паркан думок».
Дякуємо тим, хто долучився до її проведення!
В рамках проведення акції відбулася просвітницька онлайн-зустріч практичного психолога та соціального педагога з учнями 6 Б класу на тему #УкраїнаБезНасильства.
Метою бесіди було: ознайомити учнів з формами домашнього насильства та його проявами, навчити як розпізнати домашнє насильство і як йому протидіяти, надати алгоритм дій, якщо учень став свідком насильницьких дій.
Вітаємо Герасименко Ренату, ученицю 10 А класу та її наукового керівника Герасименко Інну Миколаївну, з перемогою (ІІ місце) в обласному конкурсі для учнів 6-11 класів «Здорове життя - успіх буття», КЗ Полтавської обласної ради «Полтавська обласна МАН учнівської молоді», в номінації «Соціальна реклама» з роботою «Медичний канабіс - це НЕ про наркотики».
«Великі справи починаються з маленьких ідей» Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!
9 листопада учні 8 А та 9 А класів Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова долучилися до проведення Національного уроку з медіаграмотності «Як навчити учнів відрізняти фейки від правди». Практичним психологом Інна Герасименко та педагогом соціальним Анна Галич було проведено урок, спрямований на розвиток уміння ідентифікувати фейки та протистояти їхнім негативним впливам.
За даними молодіжного опитування U-Report, лише 14% підлітків і молоді завжди перевіряють інформацію. При цьому молоді люди багато часу проводять в Інтернеті та щодня споживають значні обсяги контенту.
#BreakTheFake #стопфейк
Цікаво та змістовно пройшло заняття з елементами тренінгу "Запобігання насильству та булінгу серед дітей. Правила безпечної поведінки" з учнями 4 А класу. Соціальний педагог ліцею ігровій формі провела заняття щодо вирішення конфліктних ситуацій, розпізнавання булінгу та насильства.
Як конструктивно вирішувати конфлікті ситуації, керувати власними емоціями, діяти в ситуації булінгу чи насильства та куди звернутися за допомогою - говорили практичний психолог Інна Герасименко та соціальний педагог Анна Галич з учнями 5 Б, 6 Б та 7 А класів на заняттях з елементами тренінгу 17 вересня 2021 року.
Під час занять спільно зробили тестовий дзвінок на Національну дитячу гарячу лінію. Ознайомилися з діяльністю НДГЛ та основними принципами роботи.
В рамках реалізації Всеукраїнського тижня протидії булінгу сьогодні, 16 вересня, в Зіньківському ліцеї імені М. К. Зерова психологічною службою закладу було проведено:
- заняття з елементами тренінгу «Стоп. Булінг!» для учнів 9 В класу;
- бесіду «Що ти знаєш про булінг? Національна дитяча гаряча лінія» з учнями 5 А класу;
- годину спілкування «Насильство та булінг: причини та наслідки» з учнями 6 В класу;
- анонімне опитування «Виявлення насильства»; З метою ознайомлення дітей з роботою Національної дитячої гарячої лінії було зроблено тестовий дзвінок на номер 116 111 та поширено відповідні тематичні наліпки.
«Я люблю своє життя тому, що …» - саме над цим питанням зранку замислювалися учні та колектив Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова.
10 вересня - Всесвітній день запобігання самогубствам. Практичним психологом Інна Герасименко та соціальним педагогом Анна Галич було проведено акцію «I life” (“Я люблю життя»). Діти, вчителі та працівники закладу долучилися до даного заходу, висловивши свої думки на різнокольорових стікерах, взявши на згадку «шматочок хорошого настрою».
Цінуйте своє життя, бо воно одне))))
Інформаційно-просвітницький онлайн-квест "Від знання до безпеки"
23 грудня учні Зіньківського ліцею ім. М.К.Зерова взяли участь у інформаційно-просвітницькому онлайн-квесті " Від знання до безпеки", організований Полтавським "Центр дружній до підлітків "Альтаїр" ПОБФ "Громадське здоров'я" та їх партнерами.
Дві команди "Healthy team" та "Green energy" на високому рівні показали свої знання з питань ризикової поведінки, насильства та булінгу, ВіЛ/СНіДу, прав, наслідків вживання психоактивних речовин. На шести локаціях квесту учасників чекали цікаві завдання в ігровій формі та привітні спікери.
Ми пишаємося нашими обізнаними розумними та активними учнями і радіємо з того,що час,який було витрачено на підготовку до квесту разом з керівниками Анною Галич та Інною Герасименко - це спільна перемога і маса позитивних емоцій.
Дякуємо організаторам за запрошення долучитися до цікавої форми роботи!
Профілактика булінгу в освітньому середовищі
З метою попередження випадків булінгу та безпечного використання інформаційно-комунікаційних технологій у Зіньківському ліцеї імені М.К.Зерова були проведені уроки "Моя суперсила - безпека в Інтернеті" для учнів 1-2 класів. Класоводи Анощенко Л.В., Леонтій І.М., Ковтонюк С.В., Падалка В.О. та Гриб О.В. провели цікаві уроки, спрямовані на захист дітей у цифровому середовищі.
Інформаційно-просвітницька акція "Котики проти насильства" за підтримки Полтавського ОМЦ
В рамках проведення акції "16 днів проти насильства", за співпраці з обласним молодіжним центром м.Полтава, практичним психологом Герасименко І.М. та соціальним педагогом Галич А.В., протягом ІІ тижня грудня 2020 року, було проведено інформаційно-просвітницьку акцію "Котики проти насильства".
Під час заходів учні 5-11 класів поглибили свої знання та дізналися цікаву інформацію щодо протидії насильства, дискримінації та торгівлі людьми.
Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"
В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" 2020 р. психологічною службою освітнього закладу з 25 листопада по 10 грудня було проведено ряд заходів для учнів ліцею.
Зокрема :
- заняття з елементами тренінгу до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками;
- перегляд відеороликів з обговоренням " Різні, але рівні : бережи розмаїття!", " Почни говорити!"
- анкетування з метою діагностики обізнаності про проблему насильства;
- конкурс малюнків " Щаслива сім'я без насильства";
- перегляд мультфільмів " Ти і поліція", " Правова допомога онлайн";
- заняття з елементами тренінгу до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом;
- воркшоп до Всесвітнього дня боротьби за скасування рабства;
- зустріч з інспектором ювенальної превенції та начальником відділу " Зіньківське бюро правової допомоги" на теми " Відповідальність за домашнє насильство", " Наслідки від вживання алкоголю та тютюну в підлітковому віці";
- бесіда з елементами тренінгу "... присвячено жертвам Монреальської різанини";
- виготовлення буклету " Дізнайтеся про свої права в цифровому середовищі";
- акція " Тепло долонь зупинить насильство!";
- година спілкування " Як не стати жертвою торгівлі людьми";
- долучилися до проекту " Котики проти насильства!"
Конкурс МАН "Здорове життя - успіх буття"
Вітаємо Герасименко Ренату, ученицю 9-А класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова із зайнятим ІІІ місцем на обласному конкурсі-захисті МАН "Здорове життя - успіх буття" в номінації соціальна реклама (м.Полтава).
Науковий керівник - Галич А.В., соціальний педагог освітнього закладу.
Будьте здоровими!
Заняття "Інтимне селфі в інтернеті - жарт чи небезпечний ризик"
12 та 15 жовтня 2020 р. практичним психологом Герасименко І.М. та соціальним педагогом Галич А.В., Зіньківського ліцею ім.М.К.Зерова, було проведено заняття з елементами тренінгу "Інтимне селфі в інтернеті - жарт чи небезпечний ризик" для учнів освітнього закладу.
У ході заняття було переглянуто та обговорено відеоролик з даної тематики та проведено практичні вправи.
#stop_sexтинг @stopsextingua
Відповідальні за зміст сторінки Анна Галич та Інна Герасименко
Коментарi